BİZİ TAKİP EDİN

Momoda Kahve Zamanı

Momoda Kahve Zamanı
Dünya'nın birçok ülkesinde faaliyet gösteren ve Türkiye'de 300'ün üzerinde şubesi bulunan Starbucks, Momo Güzellik Salonu'nda bir tadım etkinliği düzenledi. 
 
Yaklaşık 10 ay önce Konacık Mahallesi'nde faaliyete giren Momo Güzellik Salonu'nda gerçekleşen etkinliğe seçkin bir davetli topluluğu katıldı. 
 
Tadım etkinliği hakkında bilgi veren Momo Güzellik Salonu'nun uzman estetisyeni Sedef Öztürk, Starbucks ile Momo Güzellik Salonu'nun ortak yönlerinden bahsederek şöyle konuştu: 
 
"Starbucks sektörün öncüsü demekten çok daha fazlası, bir yaşam tarzı. Müşterileriyle ve çalışanlarıyla bütünleşmiş bir yapı. Bu yüzden ilkelerimiz ve düşüncelerimiz, insanlara mükemmelliği ve kaliteyi sunmak olduğu için burada birlikte olmamız tesadüf değil. Burada aynı ilkeler doğrultusunda bulunmaktayız" dedi. 
 
İşletme müdürü Dilek Şahin ise kendi müşterilerinin çoğunluğunun aynı zamanda Starbucks Coffee'nin müşterisi olduğundan dolayı böyle bir etkinlik gerçekleştirdiklerini söyledi. Bodrum iş dünyasına hızlı bir giriş yapan Momo Güzellik Salonu'nun sektörde oldukça iddialı olduğunu da sözlerine ekleyen Şahin, Momo olarak verdikleri hizmetleri şöyle sıraladı: 
 
"İşletmemizde manikür, pedikür, medikal pedikür, cilt bakımı ve kuaför hizmetlerimiz var. Bunların içinde özellikle bahsetmek istediğim medikal pedikür; batık tedavisi ve nasır tedavisini başarıyla uyguluyoruz. Bunların dışında masaj hizmetimiz de mevcut ki bu konuda çok iddialıyız. Çünkü Dünyanın başka bölgelerinde masaj yaptıran bazı müşterilerimiz burada yapılan masajın hiçbir yerde olmadığı kadar iyi olduğunu söylüyorlar" şeklinde konuştu. 
 
Erkekler için de kuaför bölümünün olduğunu sözlerine ekleyen işletme müdürü Dilek Şahin, Türkiye'nin farklı illerinde işletmelerinin yeni şubelerini açmayı planladıklarını söyledi. 
 
Yaklaşık iki saat süren tadım etkinliğinde müşterilere Starbucks'ın lezzetli kahvesinin yanında kurabiyeler ikram edildi. - See more at: http://www.kenttv.net/haber.php?id=33712#sthash.HthHG03z.dpuf