MOMO Güzellik Salonu BodrumHaber
BİZİ TAKİP EDİN

BodrumHaber

BodrumHaber

Bodrum’da geçtiğimiz aylarda faaliyete giren MOMO Güzellik Merkezi, müşterileri ve çalışanları için tanışma partisi düzenledi.

Modern konsepti, hijyen kurallarına gösterilen özen, kullanılan ekipman ve deneyimli uzman personelleri ile fark yaratmayı sürdüren MOMO Güzellik Merkezinde düzenlenen partiye, Bodrum Ticaret Odası (BODTO) Meclis Başkanı İlhan Ersan, BODTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Akkaya, davetliler, müşteriler ve çalışanlar katıldı.

MOMO Güzellik Salonu yöneticisi Dilek Şahin, firmanın altı ay önce faaliyete geçtiğini ifade ederek şu bilgileri verdi;

“Burada birçok işlem yapılıyor. Medical manikür, pedikür, klasik manikür. Ayrıca kuaförlerimiz, İstanbul’dan, çok deneyimli özel çalışanlarımız. Salonumuzda, cilt bakımlarından, masaj salonlarımıza çok farklı işlemlerimiz var. Bu bölümlerde çalışan arkadaşlarımızda konularında uzman kişiler. Burada standart kuaför salonlarının dışında daha bir sıcak, dostluk ortamında çalışıyoruz. Açılalı 6 ay olmasına rağmen müşterilerimizle çok iç içeyiz. Burayı bir iş yeri olarak değil, evleri gibi görüyorlar. Bizlerde bu sıcak ilgiyi renklendirmek ve daha da kaynaştırmak için böyle bir parti düzenledik. Hem çalışanlarımıza moral olsun, hem de davet ettiğimiz insanlar burayı görsün istedik” dedi.

Düzenlenen partide, canlı müzik eşliğinde çeşitli ikramlarda bulunularak, pasta kesildi.

İki iş kadını Ludmila Belashko ve Yulia Öner tarafından kurulan MOMO adlı güzellik merkezinde kadınların yanında, bakımlı olmayı isteyen erkeklere de hizmet veriliyor. Kadın ve erkek kuaför hizmetlerinin yanında manikür, pedikür, ağda, cilt bakımı ve özel makyaj hizmetleri de veren güzellik salonunda, özellikle medikal ayak bakımı ileri teknoloji cihazlar kullanılarak gerçekleştiriliyor.


Gallery
Gallery
Gallery